facebook

Sylwester 2008 – zapraszamy do Willi Decjusza

W wyjątkową Sylwestrową Noc zapraszamy na wspaniałą zabawę i ucztę do Willi Decjusza. W miejscu położonym nieopodal centrum Krakowa znajdą Państwo miłą atmosferę i przyjazne otoczenie. Aby wprawić Państwa w jak najlepszy nastrój podczas najbardziej ekscytującej nocy w roku przygotowaliśmy gorącą zabawę w rytmie wiecznie młodych przebojów z minionego i obecnego stulecia.

 

Nowy Rok 2009 powitają Państwo bawiąc się na dwóch parkietach usytuowanych na różnych kondygnacjach Willi Decjusza. W holu górnym artyści formacji estradowej REZON zabiorą Państwa w muzyczną podróż od lat 60-tych minionego wieku do czasów współczesnych. Tańce, pokazy, konkursy oraz wróżby noworoczne poprowadzi doświadczony wodzirej. Doskonałą muzykę przygotowaliśmy także na dolnym poziomie, w zabytkowych piwnicach pałacu, gdzie huczna zabawa potrwa aż do białego rana. Nie zabraknie także licznych niespodzianek oraz atrakcji. Gościem specjalnym będzie sam ElzVIS.

 

Wspaniałą zabawę dopełni wykwintna kolacja przygotowana przez Restaurację w Willi Decjusza. Starannie dobrane, Sylwestrowe menu podkreśli uroczysty charakter wieczoru. Dla Naszych Gości serwowane będą popisowe dania gorące, niezwykle bogate bufety szwedzkie oraz stoły słodkości. Nie zabraknie również trunków przygotowanych według najlepszych receptur.

 

Na Wszystkich, którzy zdecydują się przekroczyć progi Willi Decjusza czekają wyjątkowe chwile. Zabawa rozpocznie się o godzinie 21.00. Liczymy, że wśród Sylwestrowych Gości nie zabraknie również Państwa.

 

Życzymy udanego Sylwestra!

 

Cena promocyjna /do 24 grudnia 2008 r./- 390 zł od osoby

 

Informacje i rezerwacja:

Restauracja w Willi Decjusza, ul. 28 Lipca 17a, 30-233 Kraków

tel./fax. 0-12/ 425 33 90, 691 77 77 (11), (33), (44)

e-mail: restauracja@vd-restauracja.pl

www.vd-restauracja.pl

Zobacz także