facebook

Saga – warsztaty kreatywności dla osób starszych

Saga – warsztaty kreatywności dla osób starszych. Zgłoszenia do 31 sierpnia 2012. Zapraszamy do udziału w programie skierowanym do osób powyżej pięćdziesiątego roku życia, którego podstawą będą warsztaty twórczego pisania, spotkania literackie oraz kurs obsługi komputera. Uczestnicy i uczestniczki w przystępnej formie i przyjaznej atmosferze będą poznawać techniki pisarskie oraz tworzyć teksty literackie i użytkowe. Do udziału w projekcie zapraszamy osoby z województwa małopolskiego. Spotkania realizowane będą w godzinach przedpołudniowych od września do końca listopada 2012. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.

 

W programie:

 

– warsztaty kreatywnego pisania – 8 spotkań po 4 godziny

– kurs komputerowy (zróżnicowane poziomy dostosowane do umiejętności uczestników) – 8 spotkań po 2 godziny

– Salon Literacki – spotkania z literatami i o literaturze – 5 spotkań

– Klub Saga – zajęcia współtworzone i prowadzone przez uczestników i uczestniczki, prezentacja możliwości edukacyjnych/rozwojowych dla seniorów w ramach programu Grundtvig

– całodzienną wizytę studyjną w Małopolsce .

 

Rekrutacja: zgłoszenia będą przyjmowane od połowy czerwca. Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej Stowarzyszenia można będzie również otrzymać pocztą tradycyjną lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (po wcześniejszym zgłoszeniu takiej potrzeby) a także wypełnić osobiście w Willi Decjusza.

 

 

 

 

Informacje i zgłoszenia: Anna Kowalska,

tel. +48 12 425-36-44 w. 197,

ania@villa.org.pl

Stowarzyszenie Willa Decjusza,

ul. 28 lipca 17a, Kraków

Zobacz także