facebook

„Nasze małe ojczyzny” na FKŻ

25 czerwca (czwartek), o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich seniorów zainteresowanych pisaniem na specjalne warsztaty organizowane w ramach Festiwalu Kultury Żydowskiej przez Krakowskie Biuro Festiwalowe oraz Stowarzyszenie Willa Decjusza. Zajęcia pt. „Nasze małe ojczyzny” poprowadzi Katarzyna Kubisiowska. Liczba miejsc ograniczona! Bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie FKŻ przy ulicy Jakuba obok Cheder Cafe.

 

 

 

  • Czwartek, 25 czerwca, godz. 18:00
  • Prowadzenie: Katarzyna Kubisiowska
  • Miejsce: Kwartał FKŻ – na tyłach Starej Synagogi, przy ulicy Dajwór

 

Seniorzy do piór! „SAGA – warsztaty kreatywności” to propozycja dla osób w wieku 55+ zainteresowanych literaturą. Podczas zajęć dowiecie się, jak rozpocząć własną przygodę z pisaniem, a także poznacie najważniejsze techniki prowadzenia narracji, opisu wydarzeń i budowania fabuły.

 

 

Katarzyna Kubisiowska – dziennikarka związana z redakcją „Tygodnika Powszechnego”. Współautorka „Panoramy kina najnowszego 1980-995. Leksykonu” oraz „Lektur na ekranie”. W 2014 roku w wydawnictwie Czarne ukazała się jej książka pt. „Rak po polsku” – rozmowa z onkologami. Obecnie pracuje nad biografią Jerzego Pilcha. Mama Tadka i Hanki. Lubi słuchać ludzi.

 

Zobacz także