facebook

Laur dla Mecenasa 2012

24 stycznia 2013 odbyła się w Willi Decjusza uroczystość Laur dla Mecenasa będąca okazją do złożenia podziękowań mecenasom, sponsorom, partnerom, wolontariuszom i przyjaciołom wspierającym działalność Stowarzyszenia w 2012 roku. To właśnie dzięki ich życzliwości i zaangażowaniu Willa Decjusza rozwija się i z roku na rok pięknieje. Służy Krakowowi, Polsce i Europie urzeczywistniając renesansowe idee humanizmu oraz dialogu kultur. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, władz regionalnych, korpusu dyplomatycznego, mediów patronackich, instytucji partnerskich oraz sponsorów.

 

Podczas spotkania przyznane zostały tytuły Mecenasa Willi Decjusza, Złotych i Srebrnych Sponsorów. Dyplomy z podziękowaniem za niezwykle udaną i miłą współpracę w roku 2012″ zostały wręczone przedstawicielom instytucji współpracujących ze Stowarzyszeniem w minionym roku.

 

Najwyższym wyróżnieniem – tytułem Mecenasa Willi Decjusza 2012 uhonorowany został Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki. Tytułem Złotego Sponsora Willi Decjusza 2012 uhonorowane zostały firmy: Siemens Sp. z o.o. oraz Ars Modi s.c.

 

PZU, Kraków Airport, TAURON Dystrybucja SA otrzymały tytuł Srebrnego Sponsora Willi Decjusza 2012.

Sponsorami Wili Decjusza w 2012 roku były firmy: Smart Practical Logic Sp. z o.o., Orlen Oil Sp. z o.o., Kärcher Poland Sp. z o.o., Nawratronik Sp. j., PKO Bank Polski SA, Radio Taxi 919 Sp. z o.o. oraz Kserkop Sp. z o.o.

 

Tytuł Wolontariusza Roku otrzymał Michael Green.

 

Tegoroczną uroczystość uświetnił spektakl pt. „Drgania” w wykonaniu artystów Centrum Tańca i Ruchu RE-AKCJA. Wieczór zakończyła kolacja przygotowana przez Restaurację w Willi Decjusza.

 

Pełna lista firm i instytucji współpracujących >>>

 

Zobacz także