facebook

„Res publica reloaded” w Krakowie

W dniach 21-24 sierpnia w Krakowie odbędzie się spotkanie uczestników międzynarodowego projektu „Res publica reloaded – European public spaces as source of empowerment”, którego koordynatorem jest niemiecka organizacja Arbeit und Leben. Stowarzyszenie Willa Decjusza jest polskim partnerem przedsięwzięcia.

 

Młodzi menadżerowie kultury i przedstawiciele organizacji pozarządowych z Niemiec i Holandii będą dyskutowali o doświadczeniach Krakowa w obszarze wykorzystywania sztuki publicznej w przestrzeni miasta. Spotkają się m.in. z przedstawicielami Krakowskiego Biura Festiwalowego, zwiedzą poprzemysłową dzielnicę – Zabłocie, a także poznają metody pracy z seniorami biorącymi udział w projekcie „SAGA – warsztaty kreatywności”.

 

 

Zobacz program 

 

 

 

 

 

Projekt „Res publica reloaded – European public spaces as source of empowerment” jest realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu „Uczenie się przez całe życie”.

 

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.

 

 

 

Zobacz także