facebook

Rekrutacja do Wyszehradzkiej Akademii Zarządzania Kulturą zakończona!

Zakończyła się rekrutacja do Wyszehradzkiej Akademii Zarządzania Kulturą (VACuM). Miło nam poinformować, że do 15 maja otrzymaliśmy 82 kompletne aplikacje. Profile utworzyło 261 kandydatów z 14 krajów. Proces rekrutacyjny zakończy się 1 czerwca 2014 r. ogłoszeniem na stronie projektu (www.vacum.eu) listy zakwalifikowanych osób. Do udziału w Wyszehradzkiej Akademii Zarządzania Kulturą zaproszonych zostanie 20 menedżerów kultury z 4 krajów Grupy Wyszehradzkiej oraz z państw Partnerstwa Wschodniego.

 

Wyszehradzka Akademia Zarządzania Kulturą (VACuM) to 24-miesięczny trening dla młodych specjalistów z krajów Grupy Wyszehradzkiej i Partnerstwa Wschodniego, pracujących w dziedzinie kultury. Program szkolenia obejmuje: sesję szkoleniową; pracę nad własnym projektem, wizytę studyjną, a także seminarium dyplomowe. Celem Akademii jest umożliwienie uczestnikom rozwoju umiejętności menedżerskich i wiedzy z zakresu zarządzania projektami, niezbędnych zarówno dla współpracy kulturalnej, jak i pracy nad reformami w krajach objętych projektem.

 

Więcej informacji: www.vacum.eu

 

Wyszehradzka Akademia Zarządzania Kulturą współtworzy Platformę Studiów Zaawansowanych – projekt współfinansowany przez Narodowy Bank Polski. Celem głównym projektu jest rozwój alternatywnej dla studiów regulaminowych platformy studiów zaawansowanych służącej pogłębieniu wiedzy z obszaru kultury i ekonomii, w tym roli i misji NBP, krajowej i europejskiej polityki finansowej oraz kształtowaniu postaw sprzyjających współpracy międzynarodowej i rozwoju przedsiębiorczości.

 

More information about project: www.vacum.eu

 

 

 

 

log_forum_pl

 

Organizator/Organizer:

 

96c7e22d2b_willa-decjusza-logo-stowarzyszenie_450x225xc (1)

Współorganizator:

 

log_association_marcel_hicter

 Fundatorzy/Founders:

Przy wsparciu Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego

Sponsor:

 

 

logo_grupa_zue

 

 

Patronat/Patronage:

 

log_nck_platforma                     MOFAOG

Partnerzy/Partners:

 

 

log_arts_and_thealog_european_budpestlog_public_advocacy_gruzja

log_literarne_slowacja log_LKAA    log_eru_ukraina

Patronat medialny/Media patrons:

 

logo_dziennik_polski                   log_new_eastern_europe

log_gazeta_wyborczalog_www_krakow_pllog_w_krakowie_pl

Zobacz także