facebook

KONKURS „Smaki Wielokulturowości”

Wybierzmy najlepszą restaurację prowadzoną w Krakowie przez Nowych Krakowian!

„Festiwal Wielokulturowy- Nowi Krakowianie 2021”

 

 

Zapraszamy do udziału w konkursie Smaki Wielokulturowości! Akcja ma charakter plebiscytu, w którym mieszkańcy Krakowa (również sami restauratorzy) zgłaszają i następnie wybierają najlepszą restaurację*:
– prowadzoną przez osoby innej narodowości niż polska,
– serwującą potrawy krajów ojczystych,
– zasługującą na wyróżnienie za jakość, atmosferę i niepowtarzalnie autentyczny smak danej kuchni.

 

Nagrodą dla zwycięzcy plebiscytu będzie realizacja materiału video-promocyjnego, który przedstawi miejsce oraz historię restauracji i właściciela.

 

Harmonogram konkursu:

 

Etap I:
08.09 – 22.09.2021 – przyjmowanie zgłoszeń drogą mailową na adres: festiwal@willadecjusza.pl **

Etap II:
23.09 – 02.10.2021 –  głosowanie via formularz konkursowy (link udostępnimy 23.09 na wydarzeniu oraz fanpage’ach Stowarzyszenia i Instytutu Willa Decjusza).

Etap III:
03.10.2021. – rozstrzygnięcie Konkursu

 

Konkurs ma na celu promowanie krakowskich restauracji  prowadzonych przez osoby innej narodowości niż polska, pokazywanie obecności mniejszości narodowych i etnicznych oraz ich wkładu w życie codzienne Krakowa, i krakowian, a także zaprezentowanie oferty oryginalnych, wielokulturowych restauracji w naszym mieście.  
Na koniec konkursu powstanie również lista Waszych ulubionych restauracji, opublikujemy ją na wydarzeniu „Festiwal Wielokulturowy- Nowi Krakowianie 2021” oraz na stronach i fanpage’ach organizatora konkursu – Stowarzyszenia Willa Decjusza i  Partnerów akcji.

 

Konkurs jest jednym z wydarzeń  Festiwalu Wielokulturowego – Nowi Krakowianie 2021.

 

*) jako restauracje rozumiemy zarówno lokale gastronomiczne, jak i foodtracki i kawiarnie, spełniające kryteria wymienione w regulaminie.

**) Aby zgłosić restaurację wystarczy wysłać jej nazwę i adres w Krakowie na mail: festiwal@willadecjusza.pl . W zgłoszeniu należy podać krótkie uzasadnienie, dlaczego akurat to miejsce zasługuje na wyróżnienie oraz określić typ serwowanej kuchni.  Organizator, skontaktuje się z właścicielem restauracji z pytaniem o zgodę na uczestnictwo w konkursie. 
Przed zgłoszeniem prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem.

 

REGULAMIN: Regulamin akcji Smaki Wielokulturowości – PL

 

Dołącz do wydarzenia na FB: www.facebook.com/events/353622983152807

 

 

Partnerzy:

Zobacz także