facebook

Koncert jubileuszowy z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości. 8 listopada (czwartek) 2018, godz. 18.00

 

8 listopada (czwartek) o godz. 18.00 zapraszamy do Willi Decjusza na koncert jubileuszowy z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości.

 

Bogaty i zróżnicowany program wieczoru wypełnią: utwory Fryderyka Chopina w wykonaniu Joachima Kołpanowicza (fortepian), poezja patriotyczna w recytacji Doroty Zięciowskiej oraz wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie POLART oraz Stowarzyszenie Ars Legis. 

 

Wstęp wolny.

 

Joachim Kołpanowicz (fortepian)

Ukończył dyrygenturę symfoniczną w klasie prof. Tadeusza Strugały na studiach pierwszego stopnia krakowskiej Akademii Muzycznej. Jest również absolwentem teorii muzyki, którą ukończył pod kierunkiem prof. dr hab. Mieczysława Tomaszewskiego. Równolegle ze studiami dyrygenckimi Joachim Kołpanowicz kształci się na wydziale instrumentalnym w klasie fortepianu dr hab. Janusza Skowrona na Akademii Muzycznej w Krakowie. Oprócz pianistyki w obszarze jego zainteresowań artystycznych znajduje się gitara klasyczna. Swoje umiejętności w tym zakresie doskonalił pod okiem mgr Adama Zalasa w krakowskiej PSM II st. im. Władysława Żeleńskiego w Krakowie, której jest absolwentem. Joachim Kołpanowicz łączy działalność muzyka-wykonawcy i teoretyka muzyki wygłaszając referaty podczas konferencji naukowych oraz publikując teksty o tematyce muzycznej.

 

 

 

 

Zobacz także